Розпочався дводенний ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування». Захід традиційно відбувається у Національному університеті «Острозька академія» та присвячений 1030 річниці хрещення Руси-України.

Цьогоріч у конкурсі беруть участь 26 учасників із 13 областей України.

До участі запрошувалися вихователі, вчителі, викладачі, які викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші.

«Приємно, що незважаючи на всі події в державі, тут присутні представники з Донеччини та Луганщини. Я впевнений, що аура закладу, де 200 років моляться Богу, допоможе перейнятися атмосферою дружби, взаємоввічливості та допоможе познайомитися із історією та традиціями закладу», ?  розпочав свою промову ректор НА «Острозька академія Ігор Пасічник.

Освітяни демонструватимуть фрагменти уроку (заняття) або виховного заходу, обговорюватимуть біблійні вірші, писатимуть тести на знання Святого Письма.

«Незважаючи на те, що конкурс сьогодні тринадцятий, але ми знаємо, що багато речей тримається на ентузіазмі та любові. Маю надію, що Міністерство освіти і науки незабаром включить його до своєї програми. Та є ще одна важлива складова – конкурс щорічний і з кожним роком набирає все більше обертів», ? зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Варто зазначити, що минулоріч перше місце виборола Яна Пазушко, учитель Миколаївської школи №4 Слов’янського району Донецької Області. Педагог у промові звернула увагу не тільки на майстерність викладання, а й на творчість та духовність.

До відома, на Рівненщині предмети духовно-морального спрямування викладаються у 308 школах, а це 48 % від загальної кількості усіх навчальних закладів області, де охоплено близько 30 тисяч учнів.

«Батьки, які в свій час відмовлялися від предметів духовно-морального спрямування, сьогодні борються за своїх дітей, стикаючись з іншими, більш складними викликами», ? підсумувала студентський декан гуманітарного факультету НУ «Острозька академія» Естер Матер’ян.

У Острозькій академії розпочався фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування - uchasnyky 2

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *