Приазовський державний технічний університет за рішенням Міністерства освіти і науки України обраний   базовим з проведення  Всеукраїнських наукових конкурсів  студентських робіт за напрямком «Енергетика».

 56 студентів технічних вишів України  привезли свої наукові розробки  для презентації перед колегами-студентами і перед авторитетним журі. Це студенти  з Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Харківського національного автомобільно – дорожного університету, Київського національного університету технологій та дизайну, ДВНЗ «Криворізький національний університет», Сумський державний університет, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Херсонська державна морська академія, Запорізька  державна інженерна академія, Миколаївський національний аграрний  університет, Вінницький національно – технічний університет і, звичайно, ж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

У ПДТУ відбувся  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямком «Енергетика» - IMG 7321

На обговорення винесено біль ніж 100 доповідей, половина доповідачів будуть представляти свої  роботи в режимі он-лайн. Студенти будуть працювати в чотирьох секціях: 2 з « Електроенергетики» і 2 з «Теплоенергетики». Теми доповідей найрізноманітніші. Це і «Підвищення ефективності функціонування властивих потреб тягової підстанції», «Електробус на суперконденсаторах –енергоефективний та екологічно чистий від міського громадського», «Інноваційно – інвестиційний проект будівництва сонячної електростанції на плаву на поверхні Каховського водосховища», «Високотемпературне очищення графіту»  і т. д. До склад журі увійшли видатні вчені    з  зазначеної галузі  усіх вишів України. Це такі відомі професори:   Михайло Губінський,  Пилип  Говоров,  Олександр Бурлуцький, Віталій Євченко, Юрій Саєнко,  Анатолій Фалендиш. 

У ПДТУ відбувся  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямком «Енергетика» - IMG 7132

Відкрив зібрання в залі засідань вченої ради ПДТУ ректор університету В’ячеслав Волошин.  Він привітав усіх гостей університету, подякував за сміливість  приїзду до Маріуполя в ці буремні часи, побажав успіхів у роботі, творчого натхнення  і   вагомого науково  внеску  від студентства в галузь «Енергетика».     

У ПДТУ відбувся  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямком «Енергетика» - IMG 7122

         Підведені підсумки студентського наукового конкурсу

29 березня в залі засідань вченої ради Приазовського державного технічного університету  пройшло нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з галузі  «ЕНЕРГЕТИКА»  2018 року.

Професори технічних вишів України  Михайло Губінський,   Сергій  Ванєєв,  Пилип Говоров при підведенні підсумків роботи наукового студентського конкурсу щиро подякували організаторам  цього інтелектуального  змагання: ректорату,   керівництву  енергетичного факультету за  чудову організацію заходу. Професору   ПДТУ  Юрію Саєнко   була вручена Подяка Національної Академії Наук Вищої Освіти України за ініціативу щодо проведення наукового конкурсу на базі ПДТУ. Професор Говоров відзначив, що сьомий раз поспіль ПДТУ приймає студентів і викладачів з технічних вишів України – це безпрецедентний випадок, коли  колеги з інших вишів  просять провести захід саме в Маріупольському технічному виші, коли МОН  України  схвалює такий запит і рекомендує його проведення саме  тут. Студент  з Харківського  національно університету міського господарства ім. О.М. Бекетова  подякував деканат за високопрофесійну  організацію  конкурсу і за організацію екскурсії до галереї дерев’яної скульптури маріупольського майстра Георгія Короткова, що розташована в ПДТУ.

  Члени журі відзначили, що визначитися з переможцями було дуже складно – усі роботи були цікаві, креативні, відповідали високому науковому рівню.

Учасники наукового  конкурсу  отримали сертифікати,  дипломи  III, II, I ступенів. Так, дипломами III ступеня було нагороджено  13 студентів, дипломами II  ступеня – 7 студентів,

дипломи  I ступеня отримали:

Леонід Єрьоменко – студент ДВНЗ «Криворізький національний університет»,

Іван  Берчук  Харьківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова,

Олександр Підгора  – Харківський національний автомобільно-дорожній університет,

Володимир Голодюк – Вінницький національно-технічний університет,  Михайло Спасенко – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»,

Тетяна  Родимченко  – Сумський державний університет.

Від постійного спонсора конкурсу компанії REHAU  ці студенти отримали подарунки-рюкзаки.

Проректор  з наукової роботи ПДТУ Ігор Ленцов від імені ректорату подякував  гостей за добрі відгуки про захід і від імені ректорату висловив подяку всьому колективу енергетичного факультету за добре проведений захід.

Інформує прес-служба ПДТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *