Студенти архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка взяли участь в архітектурному воркшопі, який проходив в Університеті Монс (Бельгія). Результатом поїздки стала презентація 5 проектів щодо реконструкції бельгійського музею La Pass.

Під час проведення заходів, українські та бельгійські студенти разом працювали над відновленням частини території, прилеглої до музею. Загалом вихованці полтавського вишу представили такі проекти:

  • «Залізниця» (автори Башмаков Євген, Гладка Альона);
  • «The Machroom» (автори Зосім Станіслав, Наріжний Андрій);
  • «Парк повітряних бульбашок» (автори Петлюх Ольга, Даценко Юлія);
  • «Мозаїк парк» (автори Білінська Марія, Бібік Олена);
  • «Relax park» (автори Ярмоленко Яна, Федорова Дарія).

Під час поїздки до Монсу студенти полтавського університету познайомилися з системою вищої освіти Бельгії, вивчили архітектурні особливості Провінції Ено.

Студенти ПНТУ взяли участь у архітектурному воркшопі, де презентували 5 проектів для реконструкції музею в Бельгії - 5ac248098a4ef365174228

«Поїздка на архітектурний воркшоп залишила яскраве враження. Крім того, це стало чудовою можливістю спробувати себе в архітектурному проектуванні, зрозуміти, як проходить робота великої команди на практиці. Воркшоп дозволив глибше зануритися у роботу архітектора, а також познайомив з архітектурними особливостями Бельгії”, – розповів студент ПНТУ Станіслав Зосім.

За інформацією ПНТУ