Міністерство освіти інауки України  пропонує для громадського обговорення проект Наказу “Про затвердження Порядку зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти”.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 17 квітня 2018 року на адресу t.symonenko@gmail.com

Відповідний проект наказу розміщений на сайті МОН.

 

Один коментар до “МОН запрошує до обговорення доопрацюваного порядку зарахування дітей з особливими освітніми потребами в спеціальні заклади”
  1. У Порядку зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів загальної середньої освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти у
    розділі І: Загальні положення, п.6: до заяви додаються: медична довідка встановленого зразка із зазначенням діагнозу, за формою №026/о “Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів).
    У листі Міністерства охорони здоров’я від 29.03.2018 року за №111-01/89 (абзац 4) -Наказом МОЗ України від 26.01.2018 року №157 “Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України” була передбачена втрата чинності Форми первинної облікової документації №026/о “Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів). Який медичний документ мають надавати батьки при зарахуванні дітей у спеціальні заклади освіти до заяви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *