Викладача університету звільнили за двійку актору з "Людини-паука" ? - p 6870Хосе Анджел Сантана, який викладав у Нью-Йоркському університеті, подав до суду на актора Джеймса Франко, стверджуючи, що його звільнили через двійку, що він поставив акторові. Причиною такої низької оцінки викладач назвав погану відвідуваність Джеймса. Актор відповів публічною заявою:

«Не думаю, що повинен витрачати свій час на поганого викладача. Жодного вчителя не звільнять з Нью-Йоркського університету за те, що він поставив двійку студенту. Його попросили не повертатися через те, що він поганий викладач».

Сантана вимагає, щоб суд змусив Джеймса виплатити йому компенсацію:

«Я обурений, що в людини, яка поставила рекорд прогулів в Нью-Йоркському університеті, вистачило сміливості на такі заяви», – заявив професор, повідомляє popcornnews.ru.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Викладача університету звільнили за двійку актору з "Людини-паука" ?”
  1. Можно подумать, что Джеймса учил только этот преподаватель, просто только этот рискнул оценить успеваемость зазнайки (как же, “звезде” показали, что он равен другим) по достоинству. Низвергли с пьедестала и не пожелали считаться с его “звездным” статусом! Дебил, мнящий себя уже не равным простым смертным!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *