У суботу, 21 квітня, у Львівському кооперативному коледжі економіки і права (вул. Клепарівська, 11) відбудеться День відкритих дверей.

Початок об 11:00. Розпочнеться захід із презентацій спеціальностей студентами коледжу. Всі присутні матимуть змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад, інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, студентські гуртожитки, їдальню, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Окрім того, студенти спеціальностей  планують провести презентаційні майстер-класи.

Також представники циклових комісій коледжу зможуть надати відповіді на запитання майбутнім абітурієнтам та їх батькам, більш детально за окремими напрямами підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів на 2018/2019 навчальний рік за денною та заочною формою навчання.

Майбутні студенти зможуть поставити запитання про особливості цьогорічного вступу на які  отримають вичерпні відповіді від членів приймальної комісії коледжу.

Організатори заходу, сподіваються, що їх інформація допоможе зробити правильний вибір для майбутньої професійної діяльності кожного.

Запрошуємо абітурієнтів, учителів, батьків та усіх зацікавлених на наш захід.

 

Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю 
та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права