22 квітня 2018 року  о 12:00 у Києві для дітей і молоді з обмеженими фізичними можливостями  та особливими потребами відбудуться параспортивні ігри Dog Puller із власними собаками.

Учасники разом із своїми домашніми улюбленцями виконають спортивні вправи з використанням спортивного знаряддя для собак – пулерів і лайкерів.

Участь візьмуть діти та підлітки з різними формами інвалідності: дитячий церебральний параліч, аутичними розладами, синдромом Дауна, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, затримкою розумового і психомовного розвитку та іншими особливостями в розвитку, з ментальною інвалідністю).

Партнерами «особливих» спортсменів будуть їхні улюбленці – собаки різних порід: пекінес, йоркширський тер’єр, китайська хохлата, епаньол-бретон, лабрадор, мітельшнауцер, королівський пудель,  мармуровий коллі та інші.

Параспортивна гра є одним із заходів популяризації каністерапії (лат. “сanis” – собака і грецьк. ???????? [therapeia] – лікування, оздоровлення) – нового методу реабілітації, що ефективно застосовується для поліпшення стану дітей хворих на аутизм, з аутичними розладами, синдромом Дауна, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, затримкою розумового і психомовного розвитку та іншими особливостями в розвитку дитини.

Організатори: Реабілітаційний центр «Майбутнє», Київський Зооцентр «Лармон» за підтримки Головного управління Кінологічної спілки України.

Місце проведення: внутрішній двір Аптеки-музею на Подолі, вул. Притисько-Микільська, 7, м. Київ.

Час проведення: 22 квітня 2018 р., з 12:00 до 15:00.