До уваги батьків першокласників!

Усі школи м. Києва готові розпочати прийом дітей до 1-х класів. Щойно буде підписано наказ Міністерства освіти і науки про порядок зарахування дітей до 1-го класу, Департамент освіти і науки, молоді та спорту повідомить вас про порядок зарахування дітей до 1-х класів м. Києва, синхронізувавши його з відповідним наказом МОН України з метою забезпечення усім маленьким мешканцям столиці можливості навчатися у школах в межах територіальної доступності.

У разі вибору вами закладу освіти не за територією обслуговування, ви зможете подати заяву до обраної школи на вільні місця.

Нагадуємо, Міністерсто освіти і науки у березні 2018 року оприлюднило на  сайті  для громадського обговорення  новий порядок зарахування дітей у перший клас.

Отже, чекаємо на підписаний наказ Міністерства освіти і науки про порядок зарахування дітей до 1-го класу.

Повідомляє департамент освіти и науки КМДА

 

 

Один коментар до “Школи столиці не розпочинатимуть прийом дітей до 1-х класів без наказу МОН”
  1. Идиотизм безграничный – украинское чиновничество чем дальше, тем больше мнит, что скоро украинцы будут иметь право дышать только с их высочайшего позволения. Уже в школу ребенка можно оформить только с их приказа. Не пора ли поставить этих зарвавшихся “слуг народа” на место? Или мы и дальше будем терпеть их дебильные выходки , которые они гордо называют реформами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *