Днями ректор СНАУ Володимир Ладика підписав Меморандум про співпрацю з університетом HAS (Нідерланди).

Відповідно до цього документу Сумський національний аграрний університет та Університет прикладних наук співпрацюватимуть для задоволення потреб в галузі підготовки міжнародних фахівців. Ректор Сумського національного університету Володимир Ладика переконаний, що цей документ стане фундаментом для розвитку академічної мобільності між університетами та проведення спільних наукових досліджень, адже Меморандум про співпрацю передбачає організацію спільних академічних заходів, обмін науковими кадрами та студентські стажування.

Університет HAS знаходиться у Венло й Гертогенбосі та на сьогодні є одним із найпопулярніших університетів прикладних наук Нідерландів. У 2016 році HAS було відзначено Нагородою як «Найкращий університет прикладних наук Нідерландів».

Із візитом у СНАУ перебував нідерландський професор Вім Вісменс, який представляв інтереси університету HAS. Надзвичайно приємно, що професор також прочитав лекцію для науковців тваринницького блоку університету.

Сумський НАУ підписав Меморандум про співпрацю із Нідерландським університетом HAS - 20CE2E2A 47DF 413E 846C 2943362C2BBB

СНАУ продовжує практику залучення іноземних експертів для вивчення передового світового досвіду.

За повідомленням СНАУ