Нещодавно студенти  спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»  Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь у виховному  проекті «У світі професії програміста». Захід організувала и провела Віра Варгас, викладач  циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення.

Мета заходу допомогти студентам у визначенні цілей на майбутнє, мотивувати їхню подальшу навчальну діяльність у обраній професії, розширити знання студентів про професію програміста, яка на сьогодні має попит на ринку праці, розвивати ділові якості, критичне ставлення до себе, до своїх можливостей, до дійсності, виховувати бажання працювати, не лінуватися, виховувати шанобливе ставлення до обраної професії, вміння працювати самостійно а також в колективі.

Завдання проекту – розвивати вміння мислити, робити певні висновки через пізнавально-дослідну діяльність, відпрацювання навичок збору інформації шляхом практичного використання мережі Інтернет, засобів обробки відео, аудіофайлів, роликів з YouTube, відпрацювання навичок роботи з програмою оброки презентацій.

Cтуденти ЛККЕіП поринули у дивовижний світ програміста - 30727773 2031067230548434 8157419587017637888 n

Очікувані результати проекту – підвищення  пізнавальної  активність студентів, виховання навичок культури спілкування з однолітками, презентація проекту у вигляді ділової гри, стимулювання студентів до удосконалення своїх знань, вмінь та навичок із використання прикладного програмного забезпечення

На заході були присутні адміністрація, викладачі коледжу та студенти різних спеціальностей.

Cтуденти ЛККЕіП поринули у дивовижний світ програміста - hXs 8EhNRJs

Cтуденти поринули у дивовижний світ програміста та знайшли відповіді на запитання: «Хто такі програмісти?», «Яку роботу вони виконують?», «Які переваги та недоліки професії програміст?», «Які колеги оточують айтішників?» тощо.

Було продемонстровано відео на тему: «Чи може комп’ютер мислити як людина?». Після перегляду відео, було поставлено  таке ж питання студентам у аудиторії. Відбулась жвава дискусія. Однак всі погодились на тому, що все ж таки не хотілось, щоб комп’ютер мав змогу так мислити, як людина, а для того потрібно людині постійно вдосконалювалась і щоб комп’ютер її наздоганяв, а не навпаки.

Також ведучі запропонували аудиторії пройти тест: «На скільки Ви програміст?», щоб з’ясувати мовну комп’ютерну грамотність студентів коледжу.

Cтуденти ЛККЕіП поринули у дивовижний світ програміста - 20180419 120223

Під час заходу відбувся oнлайн короткостроковий проект-конкурс, завдання якого полягало у наступному: З аудиторії обирається 4 команди по 3 чоловік. Вони за 10 хвилин мають скласти пазл. Наклеїти його на ватман. Із смартфону вибрати інформацію про відому людину, що на пазлі. І презентувати матеріал на ватмані. Поважне журі, яке складалось від представників адміністрації та викладачів циклової комісії: Ігор Леськів, Ліліана Криськув, Ірина Клачко, Наталія Мозола,  Михайло Скубій, Оксана Кашуба,  визначило переможця.

Всі учасники конкурсу були нагороджені солодкими призами, а переможці грамотою.

Адміністрація коледжу вдячна організаторам та студентам за приємні враження від заходу, позитивні емоції та практичний досвід.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права