Нещодавно у Львівському торговельно-економічному університеті відбулася XIІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених на тему: «Бухгалтерський облік, аналіз і контроль: стан, проблеми та перспективи розвитку».

Відкрив конференцію ректор університету, професор Петро Куцик. До вітального  слова долучилися, проректор з наукової роботи, професор Богдан  Семак, директор Інституту економіки та фінансів, доцент Тамара Герасименко, завідувач кафедри аудиту, аналізу та оподаткування, професор Костянтин Редченко, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, професор Василь Бачинський, а також регіональний представник редакції газети по Західному регіону “Все про бухгалтерський облік” Тамара Горбунова. В своїх  промовах вони відзначили  важливість проведення подібних заходів та побажали учасникам конференції плідного наукового обговорення.

У Львівському торговельно-економічному університеті відбулася XIІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених - 30709111 1901131493512107 2455919152334897152 o

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України; Інститут модернізації змісту освіти; Львівський торговельно-економічний університет; Національна академія статистики, обліку та аудиту; Одеський національний економічний університет; Житомирський державний технологічний університет. Організаційний комітет: професор Петро Куцик, голова оргкомітету, ректор Львівського  торговельно-економічного університету,  професор Сергій Легенчук, завідувач кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету, професор Марія Теловата завідувач кафедри  обліку та оподаткування Національної академії обліку, аудиту і статистики, професор Наталія Лоханова, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Одеського національного економічного університету, професор Богдан  Семак, проректор з наукової роботи ЛТЕУ, доцент Тамара Герасименко,  директор Інституту економіки та фінансів ЛТЕУ, професор Костянтин Редченко, завідувач кафедри аудиту, аналізу та оподаткування ЛТЕУ, професор Василь Бачинський, завідувач кафедри бухгалтерського обліку ЛТЕУ, доцент кафедри бухгалтерського обліку ЛТЕУ Одарка Чабанюк,  доцент кафедри бухгалтерського обліку ЛТЕУ Тарас Мельник та інші.

Мета конференції – залучення студентів і молодих учених до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді у сфері обліку, оподаткування, аналізу і контролю.

XІІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених включена до Переліку проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених за пропозиціями від закладів вищої освіти України у 2018 році за № 118 (Лист МОН України від 19.10.2017 №1/9-559).

Робота конференції проводилася за такими тематичними напрямами: проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних процесів, теорія, методика та організація економічного аналізу в умовах глобалізації, стан і напрями розвитку контролю в умовах інтеграції національної економіки, проблеми теорії та практики оподаткування.

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Доповіді учасників конференції були цікаві та змістовні.

У Львівському торговельно-економічному університеті відбулася XIІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених - 31084300 1901139360177987 5270772295009304576 o

ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» представив викладач циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, кандидат економічних наук  Михайло Голубка з доповіддю на тему: «The development of internet commerce and the features of its accounting and taxation»

Робота конференції знайшла широку зацікавленість серед вчених, фахівців бухгалтерського обліку, аудиту, аналізу, оподаткування та студентської молоді і пройшла в атмосфері творчого пошуку та жвавого спілкування між учасниками.

У Львівському торговельно-економічному університеті відбулася XIІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених - 30739999 1901131133512143 7240061774282620928 o

При підведенні підсумків конференції організатори заходу подякували всім присутнім за активну участь у науковому заході. На завершення  регіональний представник редакції газети “Все про бухгалтерський облік” Тамара Горбунова розповіла  про заходи, які організовує редакція газети  для молодих фахівців та нагородила учасників конференції пам’ятними призами.

XIІI Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених на тему: «Бухгалтерський облік, аналіз і контроль: стан, проблеми та перспективи розвитку» відбулася на високому організаційному та науковому рівні.

Результати проведення конференції свідчать про необхідність обговорення актуальних питань удосконалення бухгалтерського обліку, аналізу і контролю в сучасних соціально-економічних умовах розвитку України.

За результатами конференції тези учасників опубліковані у Збірнику матеріалів конференції.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *