25-26 квітня у Сумському національному аграрному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання юриспруденції: теоретичний та практичний виміри», яка зібрала кращих правників не тільки України, а й Болгарії та Німеччини.

У своєму вітальному слові ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика зазначив, що СНАУ має значний досвід підготовки юристів. Викладачі охоче залучають фахівців до проведення занять зі студентами для здобуття практичних навичок.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко побажав, щоб ці два дні були плідними для учасників конференції, бо робота обіцяє бути насиченою. Він нагадав, що навіть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив високий рівень підготовки юристів у СНАУ.

Після привітальних промов декан юридичного факультету Світлана Запара презентувала присутнім проекти реформування юридичної/правничої освіти, що на сьогодні є надзвичайно актуальним питанням серед юристів.

Нагадаємо, що під час зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулася 22 лютого, йому поставили питання, яке давно вже хвилює студентів-юристів, про майбутнє юридичної освіти в аграрних вишах. Володимир Гройсман зауважив, що сьогодення нашої країни вимагає індивідуального підходу до існування юридичних факультетів в аграрних ВНЗ. Він відзначив, що, враховуючи потужну базу СНАУ, не може йти й мови про знищення цього факультету.

За інформацією прес-служби Сумського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *