У Хмельницькому національному університеті на кафедрі технології і конструювання швейних виробів завдяки ініціюванню компанії SOFTORG та виробника обладнання JACK 27 квітня 2018 року відкрито навчально-наукову лабораторію Технології і моди із сучасним високотехнологічним швейним обладнанням.

На урочистій частині із вітальним словом виступив ректор Хмельницького національного університету професор Микола Скиба, який зауважив, що ХНУ був започаткований як загальнотехнічний факультет Українського поліграфічного інституту імені Івана Федорова. На сьогодні це вже національний класичний університет, однак одним із потужних напрямків підготовки студентів є легка промисловість. Привітала присутніх завідувач кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ професор Алла Славінська, відмітивши, що це перша така лабораторія на кафедрі ТКШВ.

У ХНУ відкрили навчально-наукову лабораторію Технології і моди - Foto 3

Керівник компанії SOFTORG Олександр Звєвєв у вітальному слові нагадав, що компанія SOFTORG ініціює відкриття вже другої лабораторії за останній рік (перша була відкрита 3 місяці тому у КНУТД). Завдяки цій лабораторії студенти будуть мати практичні навики роботи на сучасному обладнанні, яке чекатиме їх на підприємствах. Це поштовх сьогоднішній індустрії для розвитку і руху вперед.

Віце-президент асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт розповіла про розвиток легкої промисловості у Хмельницькій області та роль Хмельницького регіону для легкої промисловості України. Представник компанії JACK пані Ліда розповіла історію створення та становлення компанії, наголосивши, що компанія JACK пройшла шлях від маленького підприємства до великої транснаціональної корпорації завдяки прогресивності своїх кроків.

У ХНУ відкрили навчально-наукову лабораторію Технології і моди - Foto 2

Після підписання договору про співпрацю між Хмельницьким національним університетом і компанією SOFTORG Микола Єгорович та Олександр Юрієвич урочисто відкрили лабораторію Технології та моди, перерізавши червону стрічку. Присутнім продемонстрували роботу восьми моделей сучасного автоматизованого швейного обладнання, а бажаючі мали змогу власноручно випробувати устаткування.

 

Завдяки діяльності такої лабораторії рівень професіоналізму і практичної адаптованості молодих фахівців в легкій промисловості підвищиться в рази, навички та вміння студентів і випускників ХНУ будуть відповідати сучасним запитам роботодавця, а результати їх праці – вимогам ринку.