Студенти Уманського національного університету садівництва – активні та цілеспрямовані, а тому цікавляться не лише предметами, що передбачаються навчальною програмою спеціальності, а й беруть активну участь у громадському житті навчального закладу, міста й усієї України.

Так, днями завершився черговий проект «Академія молодіжного лідера», що проводився відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради за ініціативи міського голови Олександра Цебрія. Традиційно його учасниками стали студенти нашого університету.

Студенти Уманського НУС – переможці «Академії молодіжного лідера» - 8c9b5d3559e29401b44723c7ab5938b9

Під час перебігу проекту «молоді академіки» мали змогу ознайомитися з умовами й особливостями реалізації функцій органами місцевого самоврядування та долучитися до суспільного життя міста, а підсумковим етапом стала презентація учасниками власних доробок на тему «Якби мером був я».

Студенти Уманського НУС – переможці «Академії молодіжного лідера» - d0d9069d527f227fb69bc9b8d169ae52

За оцінками журі переможцем цьогорічної Академії стала студентка Уманського НУС Анастасія Коханова з проектом «Не купуй друга», спрямованим на вирішення проблеми безпритульних тварин. А третє місце виборов Станіслав Покотілов з проектом “Автостоянка з металевої конструкції”.

Вітаємо переможців і бажаємо завжди бути на хвилі креативних ідей і яскравих реалізованих ініціатив!

Прес-центр Уманського НУС