Тренувальне ЗНО проведуть уже цієї неділі - denВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти вирішив підготувати майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання і у співпраці із Житомирським військовим інститутом імені С.Корольова організовує тренувальне тестування.

Уже цієї неділі, 16 лютого, в рамках проведення Дня відкритих дверей у Житомирському військовому інституті, відбудеться пробне ЗНО для всіх відвідувачів. Тести, які вирішуватимуть абітурієнти, надані ВРЦОЯО безкоштовно. Однак лише з одного предмета – фізики.

Зазначимо, що на тренувальному ЗНО  вступники спробують свої сили у розв’язуванні тестів 2013-го року.

День відкритих дверей у Військовому інституті Державного університету телекомунікацій розпочнеться 16 лютого о 10:00.

До речі, нині університет готує цивільних фахівців денної та заочної  форм навчання за такими напрямами: радіотехніка, системна інженерія, безпека інформаційних і комунікаційних систем, електротехніка та електротехнології. Вступники мають подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови.

Військових фахівців готують за напрямами радіотехніка, системна інженерія, електротехніка та електротехнології. Для вступу таким абітурієнтам також потрібні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови. Причому прийом документів районні та міські військові комісаріати вже розпочали.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *