Команда Львівського фізико-математичного ліцею здобула перемогу у «Квесті з фінансової грамотності», що днями відбувся у Львові. Переможцями також стали також ЗОШ №3, НВК «ШЕЛ», Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Вміло застосовували свої знання з фінансової грамотності, креативність, навики роботи в команді  усі 10 команд львівських школярів, які брали участь у квесті!

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленко, не випадково старт квесту відбувся у дворику Ратуші.

«Дворик Ратуші — це одна з таких важливих, ключових локацій, де відбуваються дуже багато подій, в тому числі фінансових, економічних рішень і зустрічей. Площа Ринок — це завжди перетин багатьох економічних інтересів. Тому дуже класно, що ви цікавитеся економікою та фінансами і розпочинаєте цей квест з дворику Ратуші. Бажаю вам отримувати задоволення від класних економічних, фінансових речей», — привітав учасників Андрій Москаленко.

Впродовж квесту школярі побували в приміщенні НБУ, де рахували вигідні відсотки кредиту, біля каплиці Кампіанів визначали  заставу для ломбарда,   на площі біля Палацу Мистецтв обирали найвигідніший лот для мистецького аукціону, а в дворику Університету банківської справи складали пазли та вивчали старовинні пушки ощадності.

Цікавою для учасників квесту стала також локація організована «ПриватБанком»,  де учні перевіряли купюри на справжність та вчились правильній комунікації на банківські теми, а в банку «Львів» обгрунтовували вигідність та ризики фінансових операцій.

Львівські школярі, що перемогли у квесті з фанансової грамотності, політали на повітряній кулі - MG 0552

«Дуже важливо, щоб наші діти були фінансово грамотні та обізнані, бо ж саме вони стануть завтра рушіями змін таких потрібних країні. Сподіваємось, що цей фінансовий квест допоможе їм застосувати свої знання на практиці та заохотить до ще більшого вивчення фінансової грамотності, аби вони досягали успіху та вміло розпоряджалися фінансами», – каже представниця проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Наталія Лозинська.

Фініш квесту відбувся на площі перед головним корпусом Львівського національного університету ім. І.Франка, де на переможців чекала повітряна куля на чолі з досвідченим пілотом Анатолієм Копчею.

Переможці отримали цінні подарунку від Університету банківської справи, НБУ, відділень Приватбанку та Ощадбанку у Львівській області, Асоціації банків Львівщин, Клубу активного відпочинку  KAVA.

Організаторами квесту стали: Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Львівська міська рада, ДВНЗ «Університет банківської справи» та Асоціація банків Львівщини.

 

Прес-служба Університету банківської справи