23 травня,  викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Михайло Голубка взяв участь у презентації книги професора Інституту Східної Європи Університету “Львівський Ставропігіон”, академіка, заслуженого журналіста України, члена Національної спілки письменників України, історика, громадського діяча Богдана Сушинського  «Енциклопедія Львівської ставропігії. XV – початок XXI ст.”, яка відбулася в Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці.

«Енциклопедія Львівської Ставропігії ХV – початок ХХІ ст.» не лише консолідує відомості про знані історичні факти і постаті,але й дослідницьки формує життєписи сотень діячів ставропігійської давнини, імена яких лише побіжно згадуються по монархічних і церковних грамотах,хроніках,літописах та по канцелярській  документалістиці. Те саме стосується і низки  історичних подій.

«Енциклопедія Львівської Ставропігії ХV – початок ХХІ ст.», яка у всій складності історичного пізнання міжнародних та міжконфесійних взаємин, подій, імен та архівних документів відтворює буття Львівського Успенського братства, його школи та Ставропігійського інституту, а також нині чинного спадкоємця їх слави – Університету «Львівський Ставропігіон», історію Львівського ставропігійного братства та Львівськими Духовними Школами ХХ-ХХІ століть тощо.

Основна мета заходу – збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, утвердження в суспільстві престижу української книги, створення сприятливих умов для видання та популяризації  української  книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, поповнення бібліотек регіону новими виданнями, виховання культури читання та любові до української мови та історії свого регіону.

У Львові відбулася презентація книги академіка Богдана Сушинського - 1 3

Інформує прес-служба Львівського кооперативного коледжу економіки і права