У наш час інформаційно-комунікаційні технології та онлайн сервіси набувають все більшого значення у професійній діяльності педагога. Адже за допомогою хмарних технологій можна використовувати нові форми проведення уроків (онлайн-уроки, вебінари, практичні заняття тощо), переглядати відео- та аудіофайли прямо з Інтернету (без додаткового завантаження на комп’ютер); організовувати спілкування (проведення тренінгів, круглих столів тощо); створювати дидактичні засоби начального призначення.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів, онлайн середовищ та конструкторів щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів 30 травня на базі Тячівського професійного ліцею відбувся семінар-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет», у якому взяли участь 13 педагогічних працівників різних категорій. Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

На Закарпатті відбувся семінар-тренінг з використання ІКТ - 2 2

Семінар-тренінг розпочався з вхідного онлайн тестування за допомогою Інтернет-сервісу «Майстер-тест» для отримання інформації про програмні продукти, які використовують педагогічні працівники у своїй діяльності. Продовжився захід виконанням ряду практичних завдань, зокрема: онлайн презентації за допомогою веб-сервісу (https://www.canva.com), схеми (https://cacoo.com) та інфографіки  (https://www.easel.ly).

Завершенням стане захист робіт й отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та ресурсами мережі Інтернет.

За інформацією Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області