Вчора, 30 травня 2018 року, близько 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині презентували свої вироби на тематичному фестивалі. Серед робіт, які демонстрували учасники – домашня випічка, меблі з дерева та лози, швейні та столярні вироби, глиняний посуд тощо. Учасники могли не тільки ознайомитися з доробками виставки, а й придбати їх за помірними цінами.

Товари для ярмарки виготовляли учні та майстри виробничого навчання. Також вони провели майстер-класи з карвінгу, гончарства, лозоплетіння, живопису, виготовлення ляльок-мотанок. Для колег-педагогів майстри підготували методичні напрацювання з технічної підготовки учнів.

“Свято професійної освіти проводимо уже 18-й раз, традиційно на початку літа. Захід є своєрідним підсумком роботи регіональних ПТНЗ за рік, тож учасники можуть представити тут свої доробки та вміння. До речі, вироби наших майстрів популярні не тільки серед волинян, а й у гостей регіону”, – розповіла начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Людмила Плахотна.

Близько 20 ПТНЗ Волині презентували свої досягнення на фестивалі професій - 5b10312e88fea225141992

Для школярів учні ПТНЗ провели семінари, під час яких розказали про вступну кампанію у їхніх закладах, професії, які можна здобути, а також перспективи працевлаштування після завершення навчання. Серед переваг, які назвали учні – щомісячна стипендія, оплата праці під час виробничої практики, можливість продовжити навчання у виші за відповідним напрямом підготовки тощо.

Близько 20 ПТНЗ Волині презентували свої досягнення на фестивалі професій - 5b10312cb0f63465800644