На базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності за професією «токар». Перший (внутрішній) етап конкурсу відбувся в освітніх закладах серед студентів та учнів ІІІ та ІV курсів Херсонського морського коледжу, суднобудівного ліцею та політехнічного коледжу, новокаховських закладів: електротехнічного ліцею  та політехнічного коледжу, професійного училища №14.

Учасники, які посіли 1 та 2 місця, на обласному етапі демонстрували знання теорії з базових дисциплін і практичні навички роботи на токарно-гвинторізних верстатах.

 

На Херсонщині відбувся перший обласний конкурс фахової майстерності за професією «Токар» - foto 2

«Основна мета конкурсу – привернути увагу до робітничих спеціальностей, до того, що вони є найбільш затребувані на ринку праці, підняти престиж професії», – розповів директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», голова об`єднання роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.

Організаторами є Об’єднання організацій роботодавців, Департамент освіти, науки та молоді ОДА, Рада директорів фахової передвищої освіти та ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

На Херсонщині відбувся перший обласний конкурс фахової майстерності за професією «Токар» - foto 4

Пермогу здобули:

І місце Матвєйчук Олександр, студент Новокаховського політехнічного колелжу ОНПУ;

ІІ місце Коляда Павло, студент ДНЗ “Пофесійно-технічне училище № 14 м. Н. Каховка;

ІІІ місце Стрельченко Віталій, студент Новокаховського пофесійного електротехнічного ліцею.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Інформація надана методистом базового закладу Литвиненко Т.О.