Всіма знана та улюблена команда сотень прихильників не лише Уманського національного університету садівництва та міста Умань, а й усієї України Made in UNUS порадувала фанатів новою перемогою, до якої вони впевнено крокували від самого створення команди.

Наприкінці травня на базі Подільського аграрно-технічного університету відбувся довгоочікуваний фінал Аграрної Ліги КВН України. Честь змагатися за головного гумориста України серед аграрних ВНЗ мали такі команди:

  • «УТ-1» – Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь);
  • «7 ДУБЛЕЙ» – Луганський національний аграрний університет (м. Харків);
  • «ЧОРНОЗЕМ У ШОКОЛАДІ» – Білоцерківський національний аграрний університет;
  • «MADE IN UNUS» – Уманський національний університет садівництва;
  • «АГРАНАВТИ» – Миколаївський національний аграрний університет;
  • «М’ЯТНІ ДІВЧАТА» – Херсонський державний аграрний університет;
  • «АГРАРВАРД» – Подільський державний аграрно-технічний університет (м. Кам’янець-Подільський);
  • «ТИЛИГУЛ» – Петрівський державний аграрний технікум;
  • «НА ВИХІД» – ВП НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут».

За результатами двох ігор чемпіонами Аграрної Ліги КВН України 2018 р. стали команди «УТ-1» – Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь) та «MADE IN UNUS» – Уманський національний університет садівництва.

Команда КВН Made in UNUS тріумфує - kvn 7

На цей титул «MADE IN UNUS» полював цілих три роки, адже похизуватися званням кращої команди КВН аграрних вишів може не кожен. І ось нарешті, напередодні річниці створення команди, вони таки підкорили цю недосяжну, як здавалося тоді, у 2015 році, висоту.

Команда КВН Made in UNUS тріумфує - kvn 3

Команду «MADE IN UNUS» було створено 1 червня 2015 року. І до складу новоствореної збірної КВН університету увійшли:

Богдан Бойко – студент факультету економіки і підприємництва;

Владислав Головатюк – студент факультету агрономії;

Олександр Масловський – студент факультету економіки і підприємництва;

Валерій Коваль – студент факультету плодоовочівництва екології та захисту рослин.

Олександр Слюсар – студент факультету лісового і садово-паркового господарства;

Яків Алієв – студент факультету лісового і садово-паркового господарства.

Та все ж, за час існування команди, її склад змінювався. Першим покинув ряди команди Яків Алієв, у березні 2016 року, та на зміну йому склад команди поповнив Олександр Єжелик – студент факультету економіки і підприємництва. Через рік після Якова був змушений покинути склад команди Олександр Слюсар. Відстоювали честь «MADE IN UNUS» свого часу також Катерина Закрижевська – студентка факультету економіки і підприємництва та Сергій Лагута – студент факультету агрономії, які були у складі команді протягом 2017 року.

Команда КВН Made in UNUS тріумфує - kvn6

Однак, не зважаючи на зміни, перемоги на гумористичній ниві команда здобуває під егідою незмінного капітана Богдана Бойка, адже за цей час було отримано не одну визначну нагороду, серед них: Кубок Народної Ліги Гумору; перемога на фестивалі 1/8 відкритої уманської Ліги КВН Кураж 2017 р.; срібло у боротьбі за Кубок Умані та Весняний Кубок міста 2018 р.; Кубок мера міста Умань 2016р.; перемоги на фестивалі та ? фіналу Аграрної Ліги КВН України 2016 р. Та, звичайно ж, найвагоміша перемога у цьому величезному списку здобутків команди – абсолютні чемпіони фіналу Аграрної Ліги КВН 2018 р.!

Не забувала команда і про волонтерську діяльність: за їх участі було проведено не одну благодійну акцію та не один вечір гумору, як в університеті, так і за його межами.

Щиро вітаємо команду з черговою перемогою та річницею створення! Бажаємо, щоб ваш творчий шлях освітлювали тисячі підкорених вами зірок на небосхилі гумору, з-під вашого пера виходило багато смішних жартів, армія фанатів зростає у геометричній прогресії, а КВН та гумор загалом стане справою всього вашого життя!

Прес-центр Уманського НУС