Днями студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідали готелі «Reikartz» та  «Леополіс» аби набутті знання та навички вміло застосувати на практиці. Навчальну екскурсію організували викладачі  циклової комісії готельно-ресторанної справи Надія Ділай та Марія Василишин.

На початку екскурсії, заступник керуючого готелю Уляна Коханець розповіла майбутнім фахівцям про історію підприємства, його структуру, основні напрями розвитку, можливостей працевлаштування, кар’єрного росту і особливостей роботи готелю.

Cтуденти ЛККЕіП вчилися формувати системи менеджменту та маркетингову діяльність готелю - viber image.............

Студенти оглянули номерний фонд комплексу, а також ознайомились з принципами роботи готелю.  Увага студентів була прикута до формування системи менеджменту на екскурсійному об`єкті, зокрема вони цікавилися системою планування, організаційною структурою, мотивацією, ціноутворенням, особливостями маркетингової діяльності.

Результатами проведеної екскурсії є приємні враження інтер’єром готелю, а найголовніше, високими стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, особливостями формування атмосфери гостинності.

Cтуденти ЛККЕіП вчилися формувати системи менеджменту та маркетингову діяльність готелю - viber image.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії готельно – ресторанної справи та студенти спеціальності, щиро дякують керівництву та працівникам готелю «Reikartz» за гостинність, професіоналізм,  організацію екскурсії та наданні практичні знання.

Cтуденти ЛККЕіП вчилися формувати системи менеджменту та маркетингову діяльність готелю - viber image...

В процесі екскурсії студенти мали змогу відвідати готель «Леополіс» – який розташований у самому серці історичної частини, та є прекрасним місцем для відпочинку після прогулянки чи зустрічі з діловими партнерами. Студенти вдячні викладачам за змістовну екскурсію, яка дозволила зробити перші кроки у професійну діяльність.

Cтуденти ЛККЕіП вчилися формувати системи менеджменту та маркетингову діяльність готелю - viber image.........

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права