Днями на конференції молодих розробників Alibaba студент з Китаю Кханг Яньмін (Zhang Jianming)  роботизовану собаку, призначену для самотніх людей. Про це пише  Еспресо посилаючись на TechNode.

Bad Dog Fuli – робопес зможе відстежувати життєві показники господаря, а при необхідності робот може викликати швидку допомогу або передавати сигнал тривоги родичам власника. У робо-песика вбудовані сенсори і камери, які допоможуть йому пересуватися, а також датчики дотиків. У разі, якщо господар пристрою буде бити робо-собаку, пристрій може вдарити людину струмом у відповідь.

Студент з Китаю створив робособаку, який врятує від самотності - im 888

У робота вбудовано датчики для вимірювання температури тіла людини, NFC-чіп для розблокування розумних дверей в квартирі та простий штучний інтелект, що дозволяє йому приймати посилки від кур’єрів. Висота собаки становить близько 30 сантиметрів. За словами студента, на створення прототипу у нього пішло близько 50 днів, а сам робот був надрукований на 3D-принтері.

Студент з Китаю створив робособаку, який врятує від самотності - im 555

Кханг впевнений його винахід повинен допомогти молоді впоратися із самотністю. На думку молодого інженера, самотність та ізоляція – результат технічного прогресу в його країні.

Студент з Китаю створив робособаку, який врятує від самотності - im 777