Днями у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбулося засідання  Комісії освіти і науки громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Відкриваючи захід, голова комісії з питань освіти і науки громадської ради при ЛОДА Ярослав Кміт наголосив на важливості такого зібрання та повідомив порядок денний.

Також,  на засіданні розглядались Громадською Радою кандидатури, які були запропоновані на конкурс експертів. Експерти – це спеціалісти, які щодня працюють у конкретній сфері, добре знають її специфіку, добре розуміються в усіх тонкощах, проблемах, що потребують нагального, системного врегулювання. А відтак, саме їх оцінка й бачення ситуації в багатьох випадках здатна нести значну практичну цінність та відігравати важливе значення при спробах вирішення тих чи інших питань. В процесі обговорення, учасники засідання обрали експертів. Обрано експертом і викладача Львівського кооперативного коледжу економіки і права, к.е.н., голову циклової комісії, доцента НАУ Михайла Голубку, з питань економічної освіти у коледжах та ВНЗ.

На завершення, голова комісії з питань освіти і науки, повідомив присутніх   про проведення круглого столу на актуальну тему  “Очищення  мови  від  бруднослів’я”.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права