За останні три роки помітно розширилася співпраця НТУ «Дніпровська політехніка» з вищими навчальними закладами Франції. На підтвердження – кількаденне перебування  професор геології з університету міста Пуатьє Абдерразак Ель Альбані.

Протягом візиту в Дніпровській політехніці відбулися зустрічі професора Абдерразака Ель Альбані з ректором Г.Г. Півняком, профільними кафедрами Наук про Землю, а також на кафедрах факультету інформаційних технологій, зустрівся з викладачами та завідувачами кафедр.

Триває співпраця НТУ «Дніпровська політехніка» з вишами Франції - zustrich z frantsuz. prof.

Зустріч проходила за участю Євгенії Солдатенко, директора “Українсько-французького центру мови та культури” Дніпровської політехніки, яка докладає чимало зусиль щодо активного розвитку франко-українського співробітництва університету. До речі, місяць тому Євгенія успішно захистила кандидатську дисертацію за еколого-геологічною тематикою у найстаршому французькому університеті Пуатьє.

Професор Ель Альбані захоплюється темою клітинного зародження житття на землі. Він провів відкриту лекцію для студентів, аспірантів та викладачів Дніпровської політехніки, присвячену саме новому етапу історії еволюції багатоклітинного життя на планеті Земля.

Повідомляє інформаційно-аналітичний центр  НТУ «Дніпровська політехніка» м. Дніпро