Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності  Львівського кооперативного коледжу економіки і права за підтримки підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу та адміністрації коледжу для студентів випускних груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та студентів випускних груп інших спеціальностей закладу було організовано та проведено лекцію-презентацію із представниками Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Мета заходу – познайомити студентів  з роботою практичних фахівців, допомогти молодим перспективним людям, які вміють працювати в команді, побудувати кар’єру в АТ «Ощадбанк»; прокласти найкоротший шлях між ЗВО і АТ «Ощадбанк»; залучення на роботу в банку талановитих, успішних і перспективних молодих фахівців, які стануть запорукою успіху установи в майбутньому.

Зустріч відбулася в рамках співробітництва між цикловою комісією та  підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу – з Львівським обласним управлінням АТ «Ощадбанк».

Під час лекції-презентації начальник відділу кадрового адміністрування Ірина Кміть та головний спеціаліст з навчання персоналу Ольга Томків Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк, розповіли студентам про історію Ощадбанку, місію та основні принципи роботи, про складові Маніфесту банку, а також ознайомили студентів з основними банківськими продуктами, наголосили, що, засновником банку є держава в особі Кабінету Міністрів України.

На сьогодні Ощадбанк – єдиний серед українських банків, який має закріплену законом державну гарантію збереження вкладів громадян та їх видачі за першою вимогою. Також Ощадбанк – перший в Україні та Східній Європі банк, який відкриває інклюзивні відділення, адаптовані для різних груп населення. Розповіли про основні правила фінансової поведінки та шляхи захисту від шахрайства з платіжними картками, а також про зміни в стратегії фінансової установи, нові стандарти якості банківських продуктів та обслуговування клієнтів та перспективи функціонування державної фінансової установи у майбутньому. Працівники Львівського обласного управління банку наголосили, що банкір повинен володіти універсальними компетенціями, бути психологом і комунікабельною особистістю. Проінформували студентів про перспективи та переваги працевлаштування в банку, розповіли, як правильно поводитись при працевлаштуванні, як скласти резюме та успішно пройти співбесіду. Адже, АТ «Ощадбанк» – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. АТ «Ощадбанк», надає унікальну можливість студентам та випускникам ЗВО почати працювати вже на старших курсах. АТ «Ощадбанк» пропонує: офіційне працевлаштування; можливість удосконалення умінь і навичок, здобутих під час навчання; отримання практичного досвіду роботи та отримання інноваційних знань, проходження практики, а також запросили надсилати свої резюме для працевлаштування.

Студенти ознайомились корпоративним стилем банку, дізналися про принципово нові підходи в обслуговуванні клієнтів, зокрема – про роботу хол-менеджера, запровадження електронної черги, термінали самообслуговування тощо.

Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі запитання. Лекція-презентація пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Під час заняття було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.

«Результатом ефективної форми співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця  та зустрічі з потенційними роботодавцями допомагають студентам, поглибити знання та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, кваліфікаційні вимоги, відпрацьовує вправи з метою набуття в студента навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення, бачити можливість практичного застосування отриманих теоретичних знань та проходження практики з думкою про майбутнє працевлаштування», – зауважив голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Михайло Голубка.

«Такі зустрічі – черговий доказ того, що навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів. Лише за рахунок тісної співпраці коледжу та роботодавців можна підготувати дійсно висококваліфікованих спеціалістів, які так необхідні нашій країні та регіону зокрема», – наголосила керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу Оксана Козак.

Студенти ЛККЕіП вчилися будувати кар'єру в АТ "Ощадбанк" - IMG 20180620 101158

Адміністрація коледжу, підрозділ сприяння працевлаштування випускників навчального закладу, Голова та викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, студенти спеціальності, висловлюють щиру подяку керівництву та представникам Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ірині Кміть та Ользі  Томків за цікаву лекцію-презентацію, яка дозволяє поєднувати навчання і практичну підготовку молодшого  спеціаліста та планує й надалі активно співпрацювати з банківською установою.

Загалом заняття було змістовним, пізнавальним та корисним для студентів, які ще раз переконалися, що професія банкіра є цікавою та багатогранною.

Студенти ЛККЕіП вчилися будувати кар'єру в АТ "Ощадбанк" - IMG 20180620 100905 1

Лекція-презентація носила прикладний характер і відповідала сучасним вимогам організації навчального процесу із залученням практиків до проведення лекційних і практичних занять.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права