МОН почало відбір на другий цикл передплати за кошти держбюджету до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science. Відповідний наказ підписала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. 

Подавати заявки можуть виші та наукові установи МОН. Термін прийому – до 1 вересня 2018 року включно. Учасники можуть подати документи на отримання доступу до кількох електронних баз. На кожну потрібна окрема заявка.

Форма заявки є в додатку 1 до Порядку забезпечення доступу вищих навчальних закладів і наукових установ, що знаходяться у сфері управління МОН.
У ній, зокрема, потрібно вказати таку інформацію:

  • кількість штатних наукових працівників;
  • обсяг фінансування науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт на одного штатного наукового (науково-педагогічного) працівника за рік;
  • кількість публікацій у наукових журналах, що включені до баз Web of Science Core Collection та Scopus, на 100 штатних наукових (науково-педагогічних) працівників за 3 роки;
  • спосіб організації доступу до баз даних та наявна матеріально-технічна база, що використовуватиметься у разі надання доступу;
  • можливість надання доступу до баз даних представникам інших організацій.

Ця інформація враховуватиметься під час визначення переможців. Відбір здійснюватиме Комісія, куди увійдуть представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих вишів і наукових установ МОН.

Заявки подаються в паперовому вигляді та на електронному носієві в форматі Adobe Acrobat *.pdf, де * – ім’я файлу. Їх приймають за адресою:
Директорат науки, Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601.

Телефони для довідок:
(044) 287-79-30, (096)72-888-68

Інформує прес-служба МОН