Троє студентів Луцького національного технічного університету – Михайло Князєв, Анна Бліндер та Карина Мучак – розробили макет Театрального майдану Луцька. Презентація проекту відбулась у виші в межах захисту бакалаврської роботи студентів кафедри міського будівництва та господарства.

Під час проектування автори відтворили сучасний вигляд Театральної площі, а також врахували недоліки благоустрою.

Студенти Луцького НТУ створили унікальний макет театрального майдану міста - 5b2bb7899bc02783960929

Завдання було виконане згідно з пропозицією міської ради. Нині макет має здебільшого рекламну функцію, адже у такий спосіб легше залучити профільних  фахівців та привернути увагу інвесторів. Крім того, перевагою є й те, що макет дає можливість вести проектування в звичних для уяви об’ємних формах, а не в умовах плоских зображень”, – розповіли автори проекту.

Студенти Луцького НТУ створили унікальний макет театрального майдану міста - 5b2bc075a0e80010091611

Студенти Луцького НТУ створили унікальний макет театрального майдану міста - 5b2bc0759c53b772348578

Макет представлений у масштабі 1:250. У проекті студенти зобразили центр міста Луцька: будинки, кафедральний собор Святої Трійці, будинок культури, драмтеатр, центральний універмаг, готелі тощо. Презентована робота у точності повторює вигляд міста, у ньому врахували усі деталі, як-от дорожня розмітка, освітлення та вивіски магазинів.

Вже найближчим часом макет планують представити управлінцям міста, адже його загальна мета –  покращити благоустрій Луцька.

ЗА інформацією прес-служби Луцького національного технічного університету