Як повідомила прес-служба університету, «Львівська політехніка» вже впродовж семи років успішно співпрацює з відомою польською комп’ютерною компанією Comarch у галузі наукових розробок і навчальної роботи зі студентами. Чимало львівських студентів-політехніків кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій проходили практику, а нині успішно працюють у цій фірмі.

Як відомо, польська фірма вже тривалий час спеціалізується  на продукуванні програмного забезпечення та інтеграції інформаційних систем для телекомунікації, фінансів і банківської справи, а також електронної торгівлі. За цей час вона нагромадила великий досвід у цій сфері, а також у галузі впровадження програмного забезпечення і його технічного супроводу.

Логічним продовженням співпраці стала пропозиція поляків обладнати в одній із університетській аудиторій  потужну спеціалізовану навчальну комп’ютерну лабораторію вартістю майже у чверть мільйонів гривень. На цю суму закуплено 20 сучасних робочих станцій, потужний сервер, системи комутації та кондиціювання і нові меблі, а також зроблено ремонт.

Лабораторія, яка за кілька днів запрацює на повну силу, поповнить список новацій, котрими за останній час збагатилася навчально-наукова база «Львівської політехніки».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу