Випускники 8 стартап-шкіл Sikorsky Challenge представили 25 інноваційних проектів у межах програми “Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас”. Презентація розробок та вручення сертифікатів випускникам відбулось на базі НТУ “Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського”, який є ініціатором створення мережі таких стартап-шкіл.

Дослідницькі проекти мали продемонструвати теоретичні та практичні навички учасників, здобуті під час навчання в школі. Серед представлених робіт – інтернет для домашніх тварин, чат-бот для швидкого бронювання столиків у кафе, підвищення захисних функцій бронежилету, контроль та моніторинг мікроклімату теплиць, мобільний сервіс зі збору скла, металу, паперу і пластику тощо.

“Ми зробили акцент на східних регіонах України. Тож серед учасників є чотири університети з Луганської та Донецької областей. За останній рік ми змогли підготувати у стартап-школах, що входять до нашої мережі, понад 280 дослідників і винахідників із цих регіонів. Також у школах навчаються інноватори з центральної та західної частин України – таких підготовлено більш як 320. Загалом число наших випускників – понад 600 осіб”, – розповів ректор КПІ ім. І. Сікорського Михайло Згуровський.

10 проектів, які презентували на заході, стали фіналістами конкурсу стартапів у межах фестивалю ”Sikorsky Challenge 2018”, який планують провести вже у жовтні.

Довідково. Участь у випускній презентації взяли студенти та молоді дослідники стартап-шкіл Sikorsky Challenge. Нині такі працюють у 8 вишах:

  • Вінницькому національному технічному університеті (м. Вінниця);
  • Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь),
  • Національному гірничому університеті (м. Дніпро),
  • Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ),
  • ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м.Покровськ),
  • Східноукраїнському національному університеті імені В. Даля (м.Сєвєродонецьк)
  • Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ).
  • НТУ “Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського” (м. Київ)

Випускники стартап-шкіл презентували 25 інноваційних проектів - 5b4462130ba89636454667

Також триває підготовка до відкриття шкіл ще в кількох українських вишах – Херсонському державному університеті, Сумському державному університеті, Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка та Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *