Сьогодні, 11 липня 10:00 розпочався єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників в магістратуру за технологією ЗНО. На складання ЄВІ  відведено 60 хвилин. 

Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частина «Читання» містить 22 завдання; частина «Використання мови» містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Наголошуємо, що протягом часу, відведеного на проходження тесту, вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. У пункті тестування за допомогою металодетектора може бути проведено контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення у період часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати ЄВІ за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

Матеріали єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для осіб, які проходитимуть тестування в закладі вищої освіти, будуть надаватися Українським центром оцінювання якості освіти.

Перелік категорій осіб, які можуть проходити тестування в закладах освіти, міститься в Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році.

Матеріали ЄВІ будуть розміщені 11 липня 2018 року в сервісі «Реєстрація магістрів» (вкладка «Матеріали іспиту»). Матеріали ЄФВВ будуть розміщені 13 липня на названому сервісі. Час розміщення матеріалів: до 9.00 відповідного дня. Правильні відповіді до завдань ЄВІ буде розміщено до 18.00 11 липня, відповіді до завдань ЄФВВ — не пізніше 18.00 16 липня.

Доступ до вкладки «Матеріали іспиту» матимуть лише адміністратори закладів вищої освіти. Сервіс реєстрації розміщено на сайті Українського центру в розділі «Приймальним комісіям: магістратура».

Інформує прес-служба УЦОЯО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *