6 липня в Сумському національному аграрному університеті відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів іноземним студентам. 

Почесними гостями церемонії  були члени вченої ради університету, проректори та декани факультетів. Із напутніми словами до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Микола Соколов, побажавши їм щасливого життя та нових звершень.

Бакалаврські дипломи та грамоти ректора випускники отримали з рук проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Жмайлова, який щиро привітав учорашніх студентів та побажав їм прихильної долі та рівних доріг у житті.

У свою чергу випускники подякували своїм викладачам та всім працівникам СНАУ за отримані знання та безцінний досвід, набутий під час навчання.

Нагадаємо, що за даними Міністерства освіти та науки України, кількість студентів-іноземців, які бажають навчатися в аграрних навчальних закладах України, з кожним роком збільшується: якщо в 2014 році навчався лише 1 іноземний студент, то сьогодні це 1086 студентів.

Найбільша кількість іноземних студентів вчиться у Сумському національному аграрному університеті – 390. За словами ректора Володимира Ладики, така кількість студентів обумовлена ??тим, що в СНАУ створені всі умови для комфортного та якісного навчання.

У Сумському НАУ відбувся урочистий випуск студентів-іноземців - IMG 1463

«Нам дуже приємно, що студенти-іноземці обирають саме СНАУ. Це стало можливим завдяки багаторічним зусиллям всієї команди викладачів нашого університету. Для того, щоб гідно конкурувати з провідними вишами країни, ми створили потужну науково-практичну базу. Саме надання освітніх послуг на європейському рівні зробило нас відомими далеко за межами України», – розповідає Володимир Ладика.

У Сумському НАУ відбувся урочистий випуск студентів-іноземців - IMG 1402

Найбільше іноземних студентів СНАУ навчається на таких спеціальностях, як будівництво, менеджмент, економіка та ветеринарна медицина.

Інформує прес-служба Сумського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *