Понад 30 студентів Вінницького національного технічного університету стали фіналістами Національного відбору змагань Enactus Ukraine. Вони представили 3 командні проекти, спрямовані на покращення якості життя. Вже у жовтні цього року  вінницькі студенти представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus, який збере молодь з-понад 35 країн світу в Каліфорнії (США).

Наша команда презентувала 3 великі проекти та 3 підпроекти. Протягом року ми працювали над їхньою реалізацією у Вінницькій області. Важливо, що всі запропоновані соціально-підприємницькі проекти спрямовані на покращення життєвих стандартів людей”, – зазначила учасниця конкурсу та студентка ВНТУ Катерина Подолянчук.

За умовами конкурсу команда мала протягом 17 хилин представити проект, його ідею та ціль, а також розказати про вже досягнуті результати. Наприклад, один з проектів “Екологія без меж” пропонує систему збору та утилізації паперових стаканів у кав’ярнях та коворкінг-центрах. В межах проекту студенти, зокрема, розробили макет еко-контейнерів зі збору паперового посуду, який далі відправлятиметься на вторинну переробку.

Інший студентський проект – “Eco to the World” – розказує про можливості допомоги безробітним, незалежно від місця їх проживання. Щоб реалізувати цю ідею, студенти співпрацювали з дівчиною з м. Аккри (Гана).

Ми дистанційно навчили її виготовляти листівки з переробленого паперу. Тепер вона продає їх та отримує за це мінімальну зарплату”, – розповіла Катерина Подолянчук

Загалом у фінальних змаганнях взяли участь 12 українських вишів. Друге місце посіла команда Київського національного університету  ім. Вадима Гетьмана, а третє – студенти Одеського національного університету.

Повідомляє прес-служба Вінницького НТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *