На філологічному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка  відкрили сучасну мультимедійну лабораторію. Її обладнали інтерактивною дошкою та понад 20-ма сучасними комп’ютерами. Використовуючи можливості лабораторії студенти зможуть застосувати інтерактивні методи навчання, стати учасниками онлайн лекцій та проводити скайп семінари з носіями іноземних мов.

Загалом на факультеті навчається 1,5 тис студентів за 4 спеціальностями, серед яких є слов’янські мови – польська, чеська, словацька, болгарська, сербська, словенська, хорватська, російська мова та література. Скористатися перевагами лабораторії також зможуть викладачі та студенти інших спеціальностей вишу.

На базі ЛНУ відкрили сучасну мультимедійну лабораторію - IMG 6045

Інвестиції в освіту та сприяння в організації матеріального забезпечення навчального процесу є дуже важливими. Презентована аудиторія стала вже другою сучасною лабораторією, яку цьогоріч відкрили на базі університету – у травні відбулося урочисте відкриття Лабораторії інновацій. Сподіваємося надалі створювати більше можливостей для розвитку наших студентів”, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка Віталій Кухарський

Повідомляє прес-служба ЛНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *