У Львові стартувала 11 Міжнародна літня школа україністики «Крок до України». У цьому році український просвітницький захід відвідують представники з 6 країн світу: США, Алжиру, Словенії, Туреччини, зокрема найчисленніше представлені Білорусь та Аргентина.Студентів зустрічали на відкритті 11 школи «Крок до України» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Керівник проекту «Крок до України» та школи україністики Ірина Ключковська звернулася до учасників навчань з вітальним словом:

«Я дуже вдячна, що ви приїхали та підтримали нашу ініціативу. Вивчення української мови є важливим для кожного зокрема. Воно важливе для України, бо вона має народних дипломатів у вашій особі, і ви будете розповідати усім про Україну не лише як про державу, що офіційно має трошки більше, ніж 25 років, а ви будете розповідати про Україну, яка має тисячолітню історію, і насправді історія нашої державності сягає значно далі».

Організатори заходу зазначили, що студентів чекає насичена двотижнева просвітницька програма з лекціями, дискусіями, відвідинами музеїв, знайомствами з цікавими львів’янами та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *