У Львівському національному університеті ім. І. Франка стартувала Міжнародна літня школа, учасниками якої стали 30 студентів з 11 країн світу. Протягом трьох тижнів вони інтенсивно вивчатимуть українську мову, працюватимуть над дослідницькими проектами, візьмуть участь у майстер-класах та країнознавчих екскурсіях. Захід із нагоди відкриття школи провели вчора, 17 липня 2018 року, на базі львівського вишу.

“Досвід проведення попередніх шкіл показав, що до нас приїжджають щирі друзі, які згодом стають своєрідними послами України у світі. Під час навчання у школі, учасники дізнаються більше цікавих фактів про історію України, української мови та культури. Для нас також дуже важливо, щоб студенти-іноземці у живому спілкуванні отримали правдиву інформацію про ці речі”, – зазначив ректор ЛНУ ім. І. Франка  Володимир Мельник

Це вже тринадцята літня школа, яку організовує університет. Цьогоріч виш проводить захід у партнерстві з Університетом іноземних мов Ханкук (Південна Корея), Берлінським університетом (Німеччина) та Загребським університетом (Хорватія).

Передбачається, що в межах літньої школи для учасників проводитимуть гостьові лекторії, спікерами яких будуть відомі науковці, журналісти, аналітики, громадські діячі, культурознавці та митці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *