Кожен десятий українець отримує додаткову освіту або підвищує кваліфікацію. Такі дані оприлюднила компанія Research & Branding Group. Ще 17% українців виявили бажання отримати додаткову освіту. Про це – у сюжеті Радіо НВ.

 

Мешканці міст, сіл та інших населених пунктів приблизно однаково ставляться до отримання додаткової освіти. А от якість української освіти жінки оцінюють трохи краще, ніж чоловіки, повідомив аналітик компанії Олексій Ляшенко. Він зауважив, що молодь найбільш охоче ставиться до перспективи отримання освіти в Україні – це 54%-55%.

Мешканці обласних центрів та сіл краще ставляться до якості української освіти, ніж жителі міст, які не є обласними центрами, додав фахівець. Серед мешканців обласних центрів та сіл таких на 10% більше, ніж серед жителів менших міст.

10% українців уже отримали або здобувають додаткову вищу освіту чи підвищення кваліфікації. Таке дослідження провела компанія Research & Branding Group. Відсоток чоловіків і жінок, які отимали або здобувають вищу освіту, майже однаковий – це 9% і 11% відповідно.

Люди віком до 40 років більш схильні до отримання додаткової освіти. Серед людей, які старші за 60 років, лише 6% тих, хто отримує додаткову освіту. Підвищити свій рівень освіти бажають люди до 30 років – їх 34%. Водночас серед молоді – 2% тих, хто не бажає отримати додаткову вищу освіту.

Більше двох третин українців, а саме 68%, не мають бажання підвищити кваліфікацію або отримати додаткову освіту. Майже половина українців – 46% вважають, що в Україні можна отримати гарну вищу освіту. Лише 14% респондентів впевнені, що в Україні це неможливо.

Дослідження  Research & Branding Group тривало з 19 по 29 травня цього року. В ньому взяли участь понад 1800 опитаних по всій Україні, окрім окупованих територій. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю. Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Джерело: НВ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *