Четверо студенток Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця посіли перше місце у хакатоні для дівчат “Hack4good 2.0”, презентувавши модель інтерактивного коміксу. Переможці зможуть безкоштовно відвідувати тренінги у ІТ-інкубаторі, а також отримають 25 тисяч гривень на реалізацію проекту. Загалом у змаганнях взяли участь 30 дівчат з 12 регіонів України

Змагання тривали два дні. Учасниці працювали з досвідченими менторами над формуванням бізнес-моделей, вчились презентувати ідеї та здобували практичні вміння для реалізації проектів.

До складу команди-переможниці увійшли студентки спеціальності “Видавництво та поліграфія” ХНЕУ – Анастасія Хміль, Дар’я Кравченко, Любов Єршова та Вікторія Тімченко. Пропонований ними комікс має розказати дівчатам-підліткам у цікавій та доступній формі про STEM-освіту. Героїні коміксу потраплятимуть у різні пригоди та показуватимуть, як це бути дівчиною-STEM.

Друге місце у хакатоні посіла команда, яка розробила наліпки з доповненою реальністю та мобільний додаток “Sticksters”. Дівчата планують адаптувати розробку до різних типів гаджетів. Головний персонаж наліпок та додатку – хом’як. Після наведення камери з додатку на наліпку він вказуватиме лінк на відео за тематикою наліпки. Третє місце виборола команда з Чернігова, запропонувавши ідею проведення STEM-фестивалю. Планується, що він має показати переваги навчання за технічними спеціальностями школяркам, які ще не визначилися з майбутнім фахом.

Студентки ХНЕУ створили інтерактивний комікс для дівчат та здобули перемогу у STEM-хакатоні - 5b63184111de7849897891

Організаторами хакатону є Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з UNFPA (Фондом ООН у галузі народонаселення). Ідея хакатону полягає у тому, щоб подолати стереотип поділу професій за гендерною ознакою. Участь у заході безкоштовна, також учасниць забезпечують проживанням та харчуванням, відшкодовують проїзд. Однак претендентки мають заздалегідь заповнити реєстраційну форму та запропонувати цікаву стартап-ідею.

За інформацією прес-служби ХНЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *