Виробнича та переддипломна практика студентів, стажування викладачів, тренінги від профільних фахівців. Усе це передбачає Угода про співпрацю, яку вчора, 2 серпня 2018 року, підписав ректор Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та голова Рахункової палати України.

У нас працює більше 100 випускників КНЕУ – це кожен шостий співробітник. Для нас важливо, щоб молодь, яка “вливається” у структуру, володіла новітніми технологіями. Тому з вересня ми готові взяти на стажування трьох студентів-магістрів вишу”, – зазначив очільник Рахункової палати Валерій Пацкан.

Документ також передбачає підвищення кваліфікації працівників Рахункової палати на базі університету.

Під час заходу також презентували нову магістерську програму “Державний фінансовий контроль і аудит”. Вона базується на сучасних навчальних технологіях у партнерстві з роботодавцями. Так, у циклі практичної підготовки пропонується тренінг “Управлінські комунікації і результативність”. Серед дисциплін програми – “Протидія шахрайству в публічному управлінні”, “Цифрові фінансові інновації і кібербезпека”, “Бюджетний менеджмент” тощо. Планується, що деякі предмети курсу викладатимуться англійською.

Інформує перс-служба КНЕУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *