Днями  речник Генпрокуратури Андрій Лисенко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про рейдерський захват Університету Україна. «Схоже на рейдерське захоплення університету «Україна» (Київ, вул. Львівська, 23). Щойно звідти подзвонив знайомий, який працює у приймальний комісії. Каже, що нещодавно у приміщення універу увірвалися люди у формі та закрилися», – написав Лисенко.

“Станом на 8:30 сьогодні 8 серпня ситуація наступна: всі три корпуси утримуються «тітушками», патрулі поліції перед ранковою зміною покинули територію Університету, і більше не приїзджали.Поліція не приймає виклики на адресу Університету, і жодного патрульного екіпажу біля Університету зараз немає, аргументують перезмінкою” – йдеться на сторінці ФБ Університету.

Прес-служба Університету повідомляє:  “В мережі зараз активно висвітлюється інформація стосовно рейдерського захвату будівель Університету “Україна”, але її, з невідомих для нас причин, прес-секретар МВС м.Києва подала невірно, написавши, що це конфлікт орендарів. Ніяких орендарів у корпусів Університету “Україна” бути не може, бо УУ своїми силами та залученими інвестиціями будував корпуси для себе.

Хочемо трохи пояснити ситуацію, як це все виглядає з нашого боку.

Університет “Україна” будував корпуси частково за кредитні кошти Банку “ХРЕЩАТИК”. Як всім відомо, Банк “ХРЕЩАТИК” не зміг пережити банківську кризу 2014-2015 років і його було ліквідовано. Після ліквідації банку частина кредитів перейшла до приватних структур. Законність подібних справ зараз не піднімається, але судові справи все ще розглядаються.

Тепер ці приватні структури, не дочекавшись рішень суду щодо реструктуризації кредитів та майнових суперечок, зробили вже типовий для нашої країни рейдерський захват корпусів Університету.

Майнові права на два корпуси належать Університету “Україна”, на один з корпусів йдуть судові майнові суперечки, але чомусь МВС подають інформацію про конфлікт орендарів. Шкода, що так працює наша нова реформована поліція.”

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *