9 серпня, у Сумському національному аграрному університеті відбулося урочисте вручення свідоцтв про успішне проходження стажування студентам та викладачам з Китайської Народної Республіки.

Упродовж чотирьох тижнів китайські колеги отримували нові теоретичні знання та практичні навички, а також опановували багатогранну та різноманітну українську культуру. Щодня на студентів та їхніх наставників чекали теоретичні та практичні заняття, які проводили провідні науковці університету.

Китайські студенти успішно закінчили стажування в Сумському НАУ - IMG 5227

Підійшов час підбити підсумки стажування. За словами ректора університету Володимира Ладики,  СНАУ став першим аграрним вишем, який налагодив співпрацю з Піднебесною. Він висловив щиру надію, що відтепер щороку університети втілюватимуть подібні програми академічної мобільності. Він нагадав, що вже цієї осені Сумський НАУ прийматиме магістрантів та аспірантів з КНР, які навчатимуться за унікальною двосторонньою програмою.

Очільник китайської делегації Шю Йонг висловив щиру подяку усім організаторам та запросив українських студентів та викладачів у Китай.

Китайські студенти успішно закінчили стажування в Сумському НАУ - IMG 5245

Нагадаємо, що стажування студентів та викладачів із КНР проходило в рамках реалізації тристоронньої угоди про наукове співробітництво між Інститутом Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства та лісового господарства, Китайсько-Українським науково-дослідним інститутом «Life Sciences» та Сумським національним аграрним університетом.

Китайські студенти успішно закінчили стажування в Сумському НАУ - IMG 5129

Це вже другий етап співпраці між СНАУ і університетом з міста Чджудзи. Взимку студенти СНАУ відвідали цей університет з навчальним візитом.

Китайські студенти успішно закінчили стажування в Сумському НАУ - IMG 5046

Інформує прес-служба СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *