Ринок праці у Києві: що пропонують і скільки платять

Станом на 1 серпня 2018 року в столичному центрі зайнятості зареєстровано 8,6 тисяч безробітних. 

Про це Укрінформ повідомили у прес-службі Київського міського центру зайнятості. 

Серед зареєстрованих безробітних 88% осіб мають вищу освіту, в той час коли професійно-технічну та загально середню всього 6% безробітних. 

У службі зайнятості зазначають, що найбільший дефіцит кадрів на ринку праці спостерігається на такі професії: прибиральник службових приміщень, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, двірник, продавець-консультант, вантажник, сестра медична, економіст, кухар, інженер, слюсар-сантехнік, помічник вихователя.

На сьогодні в базі даних Київської міської служби зайнятості налічується понад 11 тисяч вакансій.

За професійними групами, найбільша потреба на ринку праці для кваліфікованих робітників з інструментом – 21,3%, працівників найпростіших професій (без вимог до освіти та досвіду роботи) – 18,6%, робітників з обслуговування устаткування та машин – 14%, працівників сфери торгівлі та послуг – 11%.

Також є безліч вакансій з високим рівнем заробітної плати. До прикладу, генеральний директор об’єднання підприємств (асоціацій, корпорацій, концернів та радіокомпанії) може отримувати 148 тисяч грн., вчитель загальноосвітнього навчального закладу з викладанням іноземної мови – понад 56 тисяч грн., монтажник будівельний – понад 22 тисячі грн., авторемонтник – понад 16 тис. грн., крановий електрик – 15 тисяч грн., монтажник санітарно-технічних систем і устаткування – 13 тис. грн.

За даними статистики заробітна плата вчителя в Києві понад 56 тис. грн., але ... - vs

Середня заробітна плата по вакансіям у місті Києві становить 6 387 гривень. Найбільша зарплата пропонується для службовців та керівників – 8 849 грн., професіоналів – 7 943 грн., робітників з обслуговування устаткування та машин – 7 468 грн. Найменша зарплата у вакансіях пропонується для найпростіших професій – 4 853 грн.

Відділ інформаційної роботи Київського міського центру зайнятості

Редакція освітнього порталу “Педагогічна преса” перевірила інформацію на офіційному сайті  Державної служби зайнятості. На сьогодні заробітна плата вчителя може бути і 110 тис. грн., але за певних умов.

За даними статистики заробітна плата вчителя в Києві понад 56 тис. грн., але ... - 13

Враховуючи вищенаведене, зрозуміло звідки береться така цифра – “Середня температура по лікарні”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “За даними статистики заробітна плата вчителя в Києві понад 56 тис. грн., але …”
  1. Де такі заробітні плати у вчителя, це щось неземне. Ви хоть такого не пишіть, бо люди і справді повірять.

  2. Що за фантазії? О_о Вчитель працюючи на ставку отримує 4900-6000 грн. де ви взяли такі зарплати, чому їх немає в реальності?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *