4 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі Інституту енергетики та систем керування відкривається нова навчально-наукова лабораторія електроприводу та систем автоматизації концерну “Siemens AG”.

Місце проведення:  аудиторія 141 головного корпусу університету (вул.С.Бандери, 12).

Початок о 10.00.

            У Львівській політехніці впродовж останніх років діють до двох десятків сучасних  навчально-наукових лабораторій, до створення яких долучилися всесвітньовідомі компанії. Це дозволяє забезпечувати високу якість інженерної освіти, інтенсифікувати предметний і результативний науковий пошук, що має реальний вихід на практику. Одним  із таких нових структурних підрозділів є анонсована навчально-наукова лабораторія електроприводу та систем автоматизації концерну “Siemens AG”. Діятиме вона в Інституті енергетики та систем керування, котрий системно займається зміцненням своєї матеріально-технічної бази.

Як розповідає очільник інституту професор Андрій Лозинський, підготовка фахівців-енергетиків у Львівській політехніці розпочалася ще 1891 році на  механічному факультеті. Від серпня 1944 року, після відновлення діяльності Львівського політехнічного інституту, електричні спеціальності були зосереджені на електротехнічному факультеті, що став згодом базою для радіотехнічного, теплотехнічного, електромеханічного та електроенергетичного факультетів.

Інститут енергетики та систем керування об’єднує п’ять кафедр: електромехатроніки і комп’ютеризованих електромеханічних систем; теоретичної та загальної електротехніки; електроенергетики та систем управління; теплотехніки, теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій; автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Тут працюють 29 докторів наук і професорів та понад 110 доцентів і кандидатів наук.

Інститут має багато сучасних навчально-наукових лабораторій, зокрема, тут відкрито центри фірм “Інтер-Електро­комп­лект” та “Шнайдер-Електрик, РЕА”, АВВ, Siemens. До послуг студентів – сучасні персональні комп’ютери. Підвищенню ефективності навчання сприяє також широке залучення студентів до участі в наукових роботах, які ведуться у спеціальному конструкторському бюро електромеханічних систем, у науково-дослідних лабораторіях із важливих напрямів розвитку і вдосконалення теплоенергетики, електроенергетики й електропостачальних систем, електромеханотроніки, автоматизованих систем керування та комп’ютерно-ін­тегро­ваних системтощо.

В інституті реалізовано інтегроване навчання в Кооперації університетів Центральної і Східної Європи (Україна, Німеччина, Польща, Естонія, Литва) в рамках програми Євросоюзу Еразмус+, за якою  студенти-політехніки щорічно отримують міжнародну стипендію, а також упродовж року навчаються в Університеті прикладних наук міста Гіссен (Німеччина).

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

            Для довідки

Siemens AG — міжнародний  технологічний концерн, котрий упродовж більш ніж 170 років є синонімом технічної неперевершеності, інновацій, якості, надійності та глобальної присутності. Компанія працює більш ніж у 200 країнах світу, приділяючи особливу увагу напрямками електрифікації, автоматизації та дігіталізації.

 

Дочірнє підприємство  з 100%-ою іноземною інвестицією “Сіменс Україна”, яке було заснована у 1997 році, – одна з провідних промислових компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та будівельної галузі.

 

Siemens є провідним світовим постачальником продуктів, систем, рішень та послуг в галузі виробництва, ощадливої, надійної та інтелектуальної передачі та розподілу електроенергії. Будучи надійним партером у сфері створення ефективної та стійкої енергетичної інфраструктури, ми пропонуємо промисловим компаніям рішення, що сягають від систем низьковольтних розподільчих інтелектуальних мереж, до систем автоматизації енергозабезпечення промислових підприємств та систем високовольтної передачі енергії.

 

Центральний офіс компанії перебуває у Києві, регіональні філії діють у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Кривому Розі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *