На допомогу керівникам дитячих садочків Українським інститутом нормативної інформації випущено в світ нове нормативно-правове видання «КОДЕКС ДОШКІЛЛЯ».

Нині активно реформується шкільна освіта. Натомість дошкільна все ще залишається поза належної уваги освітянської громадськості. Значення дошкілля для успішного шкільництва і надалі, для майбутнього людини, важко переоцінити. Недарма в успішних країнах вихователі в садках займають привілейоване становище, забезпечуються всім необхідним, мають найвищі зарплати. Це витікає з правильного розуміння суспільством ролі і місця дошкільних педагогів у становленні маленького громадянина.

Кодекс дошкілля - kd2

Настав час глибше опікуватися дошкільною освітою. Нове видання спрямовується на допомогу керівникам дитячих садків. Включає нормативно-правові акти вищих органів влади, Міністерства освіти і науки України, а також відомчі інструктивно-методичні документи з питань управління закладом дошкільної освіти. Всі документи друкуються в контрольному (актуальному) стані.

Кодекс має дві частини: друковану (журнальну) і електронну. В останній вміщуються документи великого обсягу. Електронна частина передається користувачеві через інтернет.

Нове видання забезпечує інформаційну готовність педагогічного колективу до початку нового навчального року, допомагає в укладанні річного та робочих планів, слугує надійним нормативним джерелом у повсякденній роботі. Керівник звільняється від зайвих консультацій в методичній службі, пошуку регуляторних актів в інтернеті, отримує систематизацію документів за функціональними напрямами роботи закладу.

 

Таким чином, разом вчимося спиратися на чинну правову базу, працювати в умовах академічної свободи. Це відразу підвищує авторитет керівника, рівень управління, стимулює творчі підходи в роботі.

 

Інноваційне видання має зайняти належне місце в особистій бібліотеці керівника, стати нормативною платформою в реформуванні дошкільної освіти.

 

З Кодексом дошкілля вирушаємо шляхом змін!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Кодекс дошкілля”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *