Із 20 по 26 серпня на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди вчетверте було проведено Міжнародний молодіжний літній україно-данський табір під гаслом «Права людини, демократія, різноманіття і моральні цінності в сучасному суспільстві».  В роботі данського табору взяли участь студенти з Данії, Китаю, України, а також викладачі нашого університету.

 

Головною метою табору є залучення студентів нашого університету,  студентів із Данії, а також інших країн до активної співпраці, зміцнення зв’язків між країнами, сприяння обміну досвідом між студентами під час проведення круглих столів, семінарів та тренінгів.

 

Колектив Міжнародного відділу університету під керівництвом  Оксани Ковтун  організував для гостей диспути, культурні заходи, екскурсії. Датчанами для українських студентів були проведені пізнавальні воркшопи. Надзвичайно цікавими були психологічні тренінги під супроводом психолога нашого університету Тетяни Кузьменко. Найбільший інтерес у гостей викликало обговорення таких тем, як «Масмедіа – четверта гілка влади. Мова як інструмент політичного маніпулювання» та «Навички ХХІ століття як важливий чинник становлення особистості у сучасному суспільстві (на досвіді проекту МоPED)».

Україно-данський табір вчетверте презентував роботу - 4 2

Також для гостей було організовано екскурсії музеями Переяслава-Хмельницького та екскурсійну програму по місту Києву.

 

Україно-данський табір дав можливість учасникам показати свої здібності, інтелект та наукові розробки, поділитися своїм баченням майбутнього та ідеями його розвитку. Перебування у таборі принесло учасникам море задоволення та нових, цікавих ідей для подальшої співпраці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *