23-25 жовтня 2018 року відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року презентує досягнення в реформуванні галузі освіти, організаційний і науково-методичний супровід інновацій, нові форми та технології навчання, проекти, технічні засоби та обладнання для освітнього процесу та є комунікативним майданчиком для поширення кращого досвіду, налагодження ефективної співпраці, обговорення сучасних освітніх трендів, старту Нової української школи, дуальної, інклюзивної та STEM-освіти, представлення інноваційних здобутків національної освіти та науки, розширення професійних горизонтів.

 

«Інноватика в сучасній освіті» та VIII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» - 2 2

У програмі виставок:

  • Презентація актуальних напрямів підвищення якості освіти, сучасних методів і форм роботи закладами освіти України, науковими установами, органами управління освітою, центрами, закордонними навчальними закладами, міжнародними представництвами.
  • Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.
  • Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.
  • Підготовка до ЗНО абітурієнтів.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 рік в Україні та за кордоном.
  • Обговорення актуальних питань під час науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, експертних дискусій, дискусійних панелей, тренінгів.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.

«Інноватика в сучасній освіті» та VIII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» - 3 2

Запрошуємо на виставку всіх, хто зацікавлений у підвищенні якості національної освіти та її конкурентоспроможності в процесі глобальних трансформацій, розвитку освітніх технологій, зміні підходів до підготовки кадрів, а також старшокласників, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, яким необхідно визначитись із вибором навчального закладу та отримати інформацію щодо вступної кампанії та інших особливостей здобуття освіти.

Виставки працюватимуть 23-24 жовтня – 10:00 – 18:00; 25 жовтня – 10:00 – 16:00. Вхід безкоштовний, запрошення за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invite

 

Оргкомітет: Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: (044) 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу