Державна цільова соціальна програма «Хокей України» буде  реалізовуватися до 2017 року. Уряд на своєму засіданні 10 вересня 2012 року продовжив термін реалізації програми, затвердженої у 2007 році, але не виконаної попереднім урядом, внісши відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 року № 1194.

Термін дії відповідної програми був передбачений на 2008 – 2012 роки. Однак попередній уряд профінансував програму лише приблизно на 25 відсотків.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, нині економічна ситуація значно поліпшилася, надходження до бюджетів зростають, тож з’являються реальні можливості для створення відповідних умов для фінансування як культурних, так і спортивних та оздоровчих заходів. Зважаючи на соціальне значення згаданої держпрограми її дію подовжено до 2017 року.

Нагадаємо, що метою запропонованого проекту є продовження роботи із створення умов, спрямованих на масовий розвиток хокею в Україні – насамперед для формування здорового способу життя. Також неабияка увага приділятиметься і відбору та підготовці обдарованих молодих людей для спорту вищих досягнень. Для цього передбачено формування сучасної інфраструктури, необхідної як для розвитку хокею, так і для залучення якомога більшої кількості осіб, які щороку займатимуться масовим катанням на ковзанах.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу