Регіональні центри реєструють на ЗНО, але не з першої спроби - zno cbМайже 18 тисяч пакетів реєстраційних документів надійшло до Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти станом на 21 лютого. Це документи від абітурієнтів АР Крим і Херсонської області.

Сімферопольський центр подає оперативні дані. Згідно з ними, із Криму надійшло 10 тисяч 58 заявок, 2 тисячі 88 – із Севастополя та 5 тисяч 709 – із Херсонщини. І це при тому, що до завершення реєстрації залишилося трохи більше тижня.

Водночас у регіональному центрі продовжує розгляд реєстраційних документів регламентна комісія. Станом на 20 лютого фахівці відмовили в допуску до зовнішнього незалежного оцінювання ще 85 абітурієнтам. Усього за період реєстрації було відмовлено 613 вступникам.

Зазначимо, що досі найпоширенішими помилками при реєстрації на ЗНО-2014 є відсутність тексту заяви та підпису. Причину відмови кожен абітурієнт може дізнатися на сайті регіонального центру в розділі «Відстеження стану реєстрації».

Нагадаємо, що реєстрація на ЗНО-2014 триває. Останній день – 5 березня. Документи приймають до опівночі. Дата визначається за поштовим штемпелем. Основна сесія розпочнеться 3 червня тестом з іноземних мов. Однак напередодні УЦОЯО проведе ще пробне ЗНО. Його заплановано на 22 та 29 березня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *