Початок вересня в Україні нерозривно асоціюється з Днем знань, яскравим, насиченим емоційністю та хвилюючою атмосферою святом, з якого починається навчальний рік в усіх закладах освіти.

Сьогодні з нагоди свята Першого дзвоника у ЗП(ПТ)О Закарпатської області відбулися урочисті лінійки, під час яких звучав Державний Гімн України, до учнівських та педагогічних колективів звернулися керівники закладів, роботодавці, соціальні партнери, представники різних релігійних конфесій. Звучали вітання з початком нового навчального року, побажання миру, щасливої долі, достатку в родинах, схвалення вибору молоді навчатися робітничій професії.

Цього дня учнівську родину поповнили 2296 першокурсників, для яких Перший дзвоник дав початок цікавої і захопливої мандрівки до підкорення вершин творчої та професійної майстерності.

Новий навчальний рік розпочався з першого уроку, теми якого відображали актуальні проблеми сьогодення, сприяли вихованню ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини, формуванню в підростаючого покоління активної громадянської позиції, національної свідомості та гордості, почуття патріотизму – «Прагнемо миру!», «Ми діти твої, Україно!», «Розкажемо Європі про себе», «Є на світі моя країна, найчарівніша, як перлина…», «Україна та євроінтеграція», «День знань в Україні та країнах Європи», «Україна і Європа в сучасному світі», «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Моя Батьківщина – Україна», «Україна – моя родина»  тощо.

Варто зазначити, що цьогоріч обсяг регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2018/2019 навчальному році порівняно з 2017/2018 н.р. збільшено на 187 осіб. Також уперше у п’ятьох навчальних закладах ЗП(ПТ)О планується підготовка кваліфікованих робітників  із упровадженням елементів дуальної форми навчання із професій регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів, контролер радіоелектронної апаратури та приладів; слюсар-електромонтажник, в’язальник схемних джгутів, кабелів, шнурів; лісник, єгер; електрогазозварник; тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С» .

Проте вступна кампанія до закладів профосвіти не завершилася і триватиме до 1 жовтня, станом на 31 серпня до приймальних комісій було подано 2296 заяв, що становить 80,9 % виконання регіонального замовлення.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *