Різнокольорова будівля у формі бджолиних стільників, сонячні панелі на даху та зимовий сад. Для дошкільнят Підгородного Дніпропетровська ОДА «з нуля» звела сучасний дитячий садочок. Він яскравий, теплий і затишний. Вже цієї осені новобудова відкриє свої двері для 115 малюків. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Ліквідація черг до дитячих садків на території Дніпропетровської області – завдання Президента України Петра Порошенка. Нині в області «з нуля» створюємо шість садочків з незвичайним дизайном. Один із них – в Підгородному. Він зведений за модерним проектом дніпровських архітекторів», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Трохи більше року тому поруч з Підгородненською школою №4 був пустир. Нині ж – двоповерховий дитсадочок на 115 місць. Його звела Дніпропетровська облдержадміністрація.  

Новобудова складається з шести корпусів-стільників. Її утеплили та «обшили» різнокольоровою фіброплиткою – вона пожежобезпечна. Облаштували дах і панорамні вікна. Поруч – звели котельню  на альтернативному паливі. Додатковим джерелом енергії для живлення садочка будуть сонячні панелі.

«У нас зростають «просунуті» діти, тому вони повинні навчатися в сучасних умовах. Діткам тут дуже сподобається. Це все неймовірно гарно», – сказала в. о. директора Підгородненської школи №4 Альона Пастушенко.  

Всередині дитсадок – не менш яскравий. Кімнати ніби у справжньому бджолиному вулику – пофарбовані у жовтогарячі кольори, прикрашені «стільниковими» зображеннями. Є буфет, їдальня, ігрові кімнати та зала для занять з хореографії.

«В садочку продумано все до найменших дрібниць. Кожна кімната – затишна і особлива. Самостійно громада не звела б такої краси. Вдячні ДніпроОДА за підтримку та відповідальність», – сказала міський голова Підгородного Галина Кузьменко.  

Родзинка дитсадка – внутрішнє подвір’я. Там облаштували підлогу з підігрівом. Під час холодів, снігу або дощу спрацьовуватимуть датчики і температура повітря підійматиметься. Таким чином діти зможуть тут грати у будь-яку пору року.

В садочку встановлять сучасне обладнання та комфортні меблі. Він  розрахований на 115 малюків.

«Цей садок зовсім поруч із нашим будинком – три хвилини пішки. Ми дуже задоволені. Донечка вже вподобала майданчик. З нетерпінням чекаємо на відкриття», – поділилась мама дворічної Маші Альона Перетятько.   

Біля дитсадка уклали тротуарну плитку, нині – облаштовують клумби та ігровий майданчик.   Таке масштабне будівництво у Підгородному – вперше за роки незалежності України. Роботи – обласним коштом.

Замість пустиря – модерний двоповерховий дитсадокЗамість пустиря – модерний двоповерховий дитсадок

Його звела Дніпропетровська облдержадміністрація

Новобудова складається з шести корпусів-стільників

Вона «обшита» різнокольоровою фіброплиткою

Тут - панорамні вікнана даху – сонячні панеліна даху – сонячні панелі

Вони служитимуть додатковим джерелом енергіїВони служитимуть додатковим джерелом енергії

Внутрішні приміщення садочка – також із «бджолиною тематикою»Внутрішні приміщення садочка – також із «бджолиною тематикою»

Стіни, підлога та стеля тут – яскравіСтіни, підлога та стеля тут – яскраві

Просторі кімнати та коридориПросторі кімнати та коридори

Родзинка дитсадка – внутрішнє подвір’яРодзинка дитсадка – внутрішнє подвір’я

Згодом садочок обладнають сучасним обладнанням та комфортними меблямиЗгодом садочок обладнають сучасним обладнанням та комфортними меблями

Він  розрахований на 115 малюківВін розрахований на 115 малюків

Альона Перетятько: «Цей садок зовсім поруч із нашим будинком – три хвилини пішки. Ми дуже задоволені»Альона Перетятько: «Цей садок зовсім поруч із нашим будинком – три хвилини пішки. Ми дуже задоволені»

На подвір’ї дитсадка уклали плитку

Нині облаштовують ігровий майданчикНині облаштовують ігровий майданчик

ут будуть різні гойдалки, драбинки та каруселі

Територію біля садочка озеленять

Таке масштабне будівництво у Підгородному – вперше за роки незалежностіТаке масштабне будівництво у Підгородному – вперше за роки незалежності

Інформує прес-служба ДніпроОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *